Deri toptan

Lederi toptan, onlarca yıldır başarılı bir toptancı, üretici ve ithalatçı olmuştur. Bayilere farklı alanlardan çok çeşitli ürünler sunmaktayız.

2003 yılından bu yana edindiğimiz deneyim ve her zaman mevcut olan 55.000’den fazla farklı ürünle, seçkin bir dizi uzman perakendeci ile güvenilir bir ortağız. Genellikle elimizde doğru ürünleri bulundururuz.

Her zaman müşteriye yakın duracak şekilde, mevcut ürünleri iyileştirmeyi veya günlük sorunları çözen yeni ürünleri kendimiz geliştirmeyi görevimiz olarak görüyoruz. 5000m² depolama ve üretim alanı sayesinde bu ürünleri ya kendimiz üretiyoruz ya da ürettiriyoruz. Gerekirse ithal ediyoruz. Çevreyle ilgili hususları dikkate alarak, mükemmel kalite gereksinimlerimizi makul fiyatlarla karşılayan, dünya çapında güvenilir tedarikçi ve üretim tesisleri ağına güveniyoruz.

Her iki taraf için de yüksek düzeyde fayda sağlayan yetkin ve bireysel tavsiyeye büyük önem veriyoruz. Siparişlerinizin sorunsuz bir şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Güncel depo lojistiği, teslimatlarınızın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Size güncel kataloğumuzu göndermekten mutluluk duyarız.

Herhangi bir sorunuz varsa, Pazartesi’den Cuma’ya sabah 8’den akşam 6’ya kadar telefon ve e-posta yol ile ulaşabilirsiniz.

Geniş seçeneklerimizden yararlanın!

Tekliflerimize göz atın!

  • kataloğa

 

Bir bakışta avantajlarınız

Lojistik Verimlilik

5.000 m²’den fazla depolama alanı, mal girişi, tasnif, depolama ve sevkiyat için akıllıca optimize edilmiş iş süreçleri ve ayrıca teknoloji yoğun dağıtım lojistiği sayesinde, büyük miktarlarda gelen ve giden paletleri markalı giysi kalıntılarıyla hızlı bir şekilde işleyebiliyoruz. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için gereken özeni gösteriyoruz!

Şeffaflık

Temel ilkelerimiz, sattığımız tüm malların kapsamlı kalite kontrolünün yanı sıra katı iş etiğine bağlı kalmaya dayanmaktadır. Bu yüzden bizden en az bir kez satın alan çoğu toptancı Lederi’ye geri dönmektedir.

Müşteri odaklılık

Lederi’deki deneyimli ve yetkin satış yöneticileri, sizi kalan stok ürün yelpazemize yaklaştırır ve ihtiyaçlarınıza göre mümkün olan en iyi ürün seçimini yapmanıza yardımcı olur. Satış yöneticilerimiz diğer dillerin yanı sıra İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Bulgarca, Arapça, İspanyolca, Yunanca, Sırpça, Hırvatça ve İtalyanca da konuşmaktadır.

 

 

Gizlilik

 

Malları rekabetçi fiyatlarla satın almak, toptancı tedarikçilerimizle kararlaştırdığımız katı gizlilik kuralları ile el ele gider. Tedarikçilerimizin kalan stok veya fiyat listesini ifşa etmemize izin verilmemektedir. Ortaklarımızla yaptığımız anlaşmaları korumaktayız.