Kurumlar ve bireyler için tavsiyeler

Kurumlar ve bireyler için tavsiyeler

Ürün veya hizmetinizin Almanya’daki potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir dış pazarın değerlendirilmesi, sektöre özgü bilgiler olmadan mümkün değildir. Aynı zamanda dil ve ülke bilgisi olmadan, mülakatlar ve yerinde araştırma olmadan kapsamlı bir bilgi tabanı oluşturamazsınız. Bir hizmet şirketi olarak, Almanya’daki başarılı pazara girişinizde size destek olmak için buradayız.

 

Piyasa bilgileri

Almanya’daki pazarlari ve sektörleri genel olarak gözden geçirmek ister ve şirketiniz için pazar fırsatlarının değerlendirilmesini mi beklersiniz?

İlgili sektörle ilgili güncel bilgileri sizin belirlediğiniz kriterlere göre araştırıyoruz. Bunu yapmak için mevcut ülke ve sektör raporlarından, yerel hükümet istatistik kurumlarından, kişisel ve telefon uzman görüşmelerinden, İnternet’ten, uzman dergilerinden ve diğer yayınlardan gelen kaynakları kullanıyoruz.

Potansiyel işbirliği ortakları hakkında sağlam bir bilgi tabanı, yeni pazarlar açarken yüksek derecede öneme sahiptir. Doğrulanmış şirket bilgileri ile işte burada yanınızdayız. Bize anketinizi gönderin, biz de size cevapları verelim.

  • Pazar araştırması
  • Adres araştırması

Sektörünüzdeki ilgili kişilerle doğrudan iletişim kurabilmeniz için, istediğiniz kriterleri (anket) belirterek gerekli temel bilgileri belirliyoruz:

  • Araştırma sonuçlarının içeriği, şirketin adını, irtibat kişisini, adresini, e-posta adresini, telefon ve faks numarasını içerir.
  • Adresleri e-posta yolu ile alacaksınız.
  • İşlem süresi genellikle yaklaşık 7 iş günüdür.

Randevu organizasyonu ve yol arkadaşı

Randevuları ve yurtdışı gezilerini organize etmek genellikle çok zaman alır. Sektör, konum ve dil bilgimiz ile sizi doğru ilgili ve sorumlu kişilerle hedef doğrultusunda irtibata geçireceğiz. Randevular için muhataplarınızın içeriğini hazırlar, organizasyonun sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlar ve kişisel danışmanınız olarak randevulara kadar size eşlik ederiz.

Tabi ki, isteğiniz doğrultusunda otel ve yerinde lojistik hizmeti de organize edebiliriz.

 

İş planlarının oluşturulması

Alman pazarına girerken, şirketin kurulması için iş planının oluşturulması en önemli yapı taşlarından biridir. İş planı, bir şirketin tüm hedef ve stratejilerini içeren temel gereksinimleri, projeleri ve önlemleri içeren bir çalışma kağıdıdır. Sizinle iş birliği içerisinde Almanya’da içerik ve biçim açısından gereksinimleri karşılayan bir iş planı oluşturuyor ve Almanya’daki sorumlu resmi kurumlarla bilgi alışverişinde bulunmanıza destek oluyoruz.

 

Müşterilerimiz arasında orta ölçekli şirketler, yatırımcılar, yatırım ve portföy şirketleri, devlet kurumları, kamu sektörü şirketleri ile genel müdürler, yönetim kurulu üyeleri ve denetim kurulları bulunmaktadır.

 

Soru sormak, istekleri ifade etmek, olasılıkları tartışmak – kişisel ve doğrudan bir şekilde. Almanya’da başarının temeli, sizinle aramızdaki işbirliğinde yatmaktadır.

 

 

Alman pazarındaki bireysel faaliyetlerinizi ve fırsatlarınızı birlikte analiz etmekten mutluluk duyarız. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.